Salon Masażu Tajskiego i Balijskiego Oaza SPA Łódź

O nas

Tworzymy najlepsze SPA w Łodzi

Witamy w naszym kameralnym SPA, w świecie pięknych zapachów, nastrojowej muzyce, blasku świec. W naszym miejscu czas płynie wolniej. Stworzyliśmy dla Państwa miejsce, gdzie mogą Państwo się wyciszyć i w pełni zrelaksować. Nasz salon oferuje szeroki wybór masaży, rytuałów oraz zabiegów na twarz i ciało.
 
Nasz zespół tworzą certyfikowane masażystki oraz kosmetolodzy z kilkuletnim doświadczeniem. Zapraszamy już dziś do naszej Oazy gdzie życie zwalnia tempa i liczy się chwila tu i teraz.

Zgrany, wykfalifikowany team

Nasz ze­spół two­rzą sta­ran­nie dobrane terapeutki SPA – za­wsze po­god­ne i za­an­ga­żo­wa­ne, po­sia­da­ją­ce sze­ro­ką wie­dzę z za­kre­su kom­plek­so­wej pie­lę­gna­cji twarzy i ciała . Holistyczna pielęgnacja w naszym SPA sprawi, że Twoja skó­ra odzy­ska zdro­wy, pro­mien­ny wy­gląd, a Ty po­czu­jesz się zre­lak­so­wa­na i od­prę­żo­na.

Certyfikaty

Tworzymy najlepsze SPA w Łodzi

Witamy w naszym kameralnym SPA, w świecie pięknych zapachów, nastrojowej muzyce, blasku świec. W naszym miejscu czas płynie wolniej. Stworzyliśmy dla Państwa miejsce, gdzie mogą Państwo się wyciszyć i w pełni zrelaksować. Nasz salon oferuje szeroki wybór masaży, rytuałów oraz zabiegów na twarz i ciało.

Nasz zespół tworzą certyfikowane masażystki oraz kosmetolodzy z kilkuletnim doświadczeniem. Zapraszamy już dziś do naszej Oazy SPA gdzie życie zwalnia tempa i liczy się chwila tu i teraz.

Nasz ze­spół two­rzą sta­ran­nie dobrane terapeutki SPA – za­wsze po­god­ne i za­an­ga­żo­wa­ne, po­sia­da­ją­ce sze­ro­ką wie­dzę z za­kre­su kom­plek­so­wej pie­lę­gna­cji twarzy i ciała. Holistyczna pielęgnacja w naszym SPA sprawi, że Twoja skó­ra odzy­ska zdro­wy, pro­mien­ny wy­gląd, a Ty po­czu­jesz się zre­lak­so­wa­na i od­prę­żo­na. 

Certyfikaty

Nasze masażystki z Indonezyjskiej wyspy BALI

Ni Kadek to nasza najmłodsza masażystka. Mimo młodego wieku ma ogromne doświadczenie jakie zdobyła podczas różnych szkół nauki masażu. Jest absolwentką Tulip Spa International na Bali, a obecnie posiada ponad 9 lat doświadczenia. Od 2013 r. pracowała jako masażystka w Salonie w Indonezji. Swoimi umiejętnościami wykazała się pracując również w renomowanych Salonach Masażu w CHINACH czy też w Uzbekistanie. Od lipca zachwyca naszych klientów doskonałym masażem. Słucha klientów i dopasowuje masaż konkretnie pod osobę. Najważniejsze dla niej jest, aby klient po wizycie czuł się odprężony i zrelaksowany. Ma delikatne dłonie, które wbrew pozorom potrafią wykonać silny masaż. Specjalizuje się w masażu balijskim, który doskonale odpręża i relaksuje jak również w masażach na bazie olejków w tym masażu tajskim z ciepłym olejkiem kokosowym czy też aromaterapii. Dodatkowo wykonuje też HAMMAM MAROKAŃSKI, którego głównym celem jest przywrócenie stanu harmonii.

Ayu to niezwykle radosna, zarażająca swoją pozytywną energią masażystka z wyspy Bali. Jej staż pracy liczy ponad 16 lat. Początkowo pracowała w prestiżowych salonach SPA w Indonezji. Po 6 latach wyjechała z rodzinnych stron i rozpoczęła pracę na Malediwach, a następnie na Karaibach. W Polsce jest od niedawna, ale jej olbrzymie doświadczenie oraz pozytywne podejście do życia sprawiły, że już teraz ma ogromne grono stałych klientów i klientek.

Ayu pomimo niewielkiego wzrostu posiada dużą siłę w rękach, dlatego też jej specjalnością są masaże balijskie, tajskie oraz sportowe. Oczywiście intensywność masażu dopasowuje indywidualnie do każdego klienta.

Made pochodzi z Wyspy Bali gdzie ukończyła szkołę LPK Lumburg Deso. Swoje doświadczenie zdobywała w Turcji. Następnie wróciła do rodzinnego Bali. A od niedawna jest w Polsce i już zachwyca swoimi umiejętnościami. Made wykonuje masaże z ogromnym zaangażowaniem , starając się przynosić ulgę napiętym mięśniom.  Jej ulubionym masażem jest masaż Balijski, Tajski oraz Refleksologia.  Made jest osobą bardzo pogodną i pozytywną z dużym poczuciem humoru oraz genialnym podejściem do człowieka. Jej dewiza na życie brzmi: „Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”

Komang Evi to masażystka pochodząca z Busung  Biu położonego na północy Bali. Z bardzo dobrymi wynikami ukończyła szkołę Citra International Spa Collage. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyła w renomowanych resortach na Bali. Komang Evi czaruje skromnością i miłym usposobieniem. Jest mistrzynią w masażach relaksacyjnych, jej rytmiczne, spokojne ruchy wprowadzają w stan wyciszenia i rozluźnienia. Oczywiście mocniejsze techniki masażu również nie są jej obce. Nasza terapeutka doskonale potrafi dopasować się do potrzeb klienta. Jeśli tylko poczuje spięty mięsień lub bolące miejsce to poświęca mu więcej uwagi. Do jej ulubionych masaży należą masaż relaksacyjny i balijski.