Salon Masażu Tajskiego i Balijskiego Oaza SPA Łódź

Masaż królewski

Masaż królewski

90 minut | 289 PLN

120 minut | 369 PLN

Masaż Królewski to połączenie 3 technik- masażu klasycznego tajskiego, masażu stemplami ziołowymi oraz masażu olejkami. 
Dla osób, które jeszcze nigdy nie próbowały masażu tajskiego proponujemy mixu 3 najbardziej popularnych technik.
Pierwszym etapem jest masaż tajski klasyczny. Do tego rodzaju masażu ubieramy się w specjalne, luźne ubranie, niekrępujące ruchów. Jest to bardzo mocny, głęboki masaż, podczas którego masażystka wykonuje różne techniki m.in. mobilizację stawów, kompresję mięśni i akupresury. Masażystka podczas masażu używa rąk, przedramion, łokci, kolan, nów i stóp.
Kolejną techniką mixu królewskiego jest masaż stemplami ziołowymi. Do tego rodzaju masażu osoba musi się już rozebrać, zostaje jedynie w bieliźnie jednorazowej. Rytuał rozpoczyna się od delikatnego rozmasowania ciała olejkiem a następnie do ciała przykładane są bawełniane sakiewki wypełnione aromatycznymi przyprawami, ziołami oraz kwiatami. Z początku stemple przykładane są do ciała na bardzo krótki moment ze względu na swoją temperaturę. Po kilku minutach stemple ulegają lekkiemu przestudzeniu co pozwala na dłuższe stemplowanie ciała. Po takim zabiegu nasza skóra jest odpowiednio nawilżona oraz natłuszczona.
 
Ostatnim etapem mixu królewskiego jest masaż ciepłymi olejkami aromatycznymi zawierające ekstrakty z lawendy, róży, mięty oraz kwiatów ylang ylang. Masaż olejkami ma zbawienny wpływ na skórę: tonizuje ją, odżywia i nawilża. Po zabiegu widać już pierwsze efekty, skóra ma zdrowy blask i jest miękka w dotyku. Masaż ciepłymi olejkami uśmierza ból ramion, karku, szyi.