Salon Masażu Tajskiego i Balijskiego Oaza SPA Łódź

V IP Masaż Podwójna Euforia

VIP Masaż Podwójna Euforia

180 min | 1000 PLN

VIP Masaż Podwójna Euforia – to ekskluzywny masaż wykonywany na 4 ręce. Jeśli klasyczny masaż wykonywany przez jednego masażystę potrafi przenieść do krainy błogości, a czasem nawet rzucić w objęcia Morfeusza, to masaż na cztery ręce ekstremalnie potęguje tego typu doznania.

 

Masaż należy do masaży synchronicznych dzięki czemu osobie masowanej dostarcza maximum przyjemności. Rezultaty takiego masażu odczuwane są od razu po masażu.

 

Niegdyś tego typu masaż zarezerwowany był jedynie dla najzamożniejszych ludzi. Dzisiaj w naszym Salonie OAZA SPA każdy z takiego masażu może skorzystać. Masaż na cztery ręce jest jednym z najlepszych naturalnych sposobów przeciwdziałania objawom stresu.

 

Technika tego zabiegu polega przede wszystkim na płynnym i synchronicznym wykonywaniu tych samych ruchów przez obie terapeutki po obu stronach ciała masowanej osoby. To powoduje odpowiedni przepływ energii przez ciało, który jest równomierny i spotęgowany.

 

Cały ceremonia VIP masażu składa się z kilku etapów:

 

 – Sauna,

 – Peeling całego ciała peelingiem o egzotycznym zapachu,

 – Masaż balijski z masłem SHEA lub olejkiem arganowym,

 – Orientalny masaż głowy,

 – Masaż twarzy,

 – Ceremonia dla stóp – kąpiel stóp z solą mineralną, masaż stóp Refleksologia,

 – Lampka wina lub whisky do wyboru.

 – Podczas VIP masażu cały czas osoba masowana jest zaopiekowana przez obie masażystki.

 

Masaż balijski wykonywany jest w tym samym czasie przez obie terapeutki co powoduje maximum doznania relaksu i wyciszenia. Na koniec ceremonii można dalej relaksować się degustując wino czy też whisky.